Športno in družabno srečanje članov SDPZ

Športno in družabno srečanje članov SDPZ

Člani Sindikata delavcev prometa in zvez!

Člani smo postali, da skupaj lažje uresničujemo svoje pravice na delovnem mestu, da imamo pravno zaščito in da stopimo skupaj, ko je to potrebno. Sindikat pa je tudi medsebojna solidarnost, povezanost in prijateljstvo. Pred nami je zopet priložnost, da začutimo kolektivni duh in da se skupaj sprostimo in poveselimo!

V soboto, 8. septembra, bo v Kamniški Bistrici potekalo športno in družabno srečanje članov SDPZ. Pripravljamo veliko zabave, sproščenih in zabavnih iger, v katerih lahko sodeluje prav vsak, prav tako ne bo zmanjkalo hrane in pijače. Igre bodo potekale v čudovitem okolju ob izviru Kamniške Bistrice, zagrizeni pohodniki se boste lahko tudi sprehodili po okolici.

Zabeležite si datum na koledarju in se prijavite pri svojem sindikalnem zaupniku!

Se vidimo!