Nazaj v šolo- skupaj s SDPZ!

Nazaj v šolo- skupaj s SDPZ!

Poletje se nezadržno približuje koncu, naši otroci pa uživajo še zadnje brezskrbne dni počitnic. Marsikje ste skupaj z otroki že napolnili šolsko torbo, kar je za otroke vedno poseben dogodek, za starše pa velikokrat na žalost tudi vir skrbi. SDPZ že vrsto let pomaga svojim članom s šoloobveznimi otroki pri nakupu šolskih potrebščin. Tudi letos je tako.

Če ste član Sindikata delavcev prometa in zvez vsaj dve leti in so vaši prihodki nizki ter imate težave s plačilom šolskih potrebščin za svojega otroka, se obrnite na predsednika sindikata v svoji sredini! Skupaj izpolnita zahtevek za izplačilo socialne pomoči (poišči ga na spletu, www.sindikat-sdpz.si), priložita potrebna dokazila in vse skupaj posredujta na naslov SDPZ (Dalmatinova 4, Ljubljana, sdpz@sindikat-zsss.si). Sindikat vam lahko odobri socialno pomoč za nakup šolskih potrebščin za otroke vključene v obvezno šolanje, v višini 65,00 € za vsakega otroka. Naj bo začetek novega šolskega leta vesel dogodek za vso družino!

Skupaj pridemo dlje!